Alle cursussen Informatica en informatiekunde

gesorteerd op cursusnaam

cursusnaamcodebijzonderhedenEC
Academic Writing nieuwIM00012,5
Academische competenties in de bachelor informatica 1T433114,3
Academische competenties in de bachelor informatica 2T443114,3
Academische competenties in de bachelor informatiekundeT453114,3
Academische competenties in de master CST523214,3
Academische competenties in de master SET333114,3
Administratieve organisatieB341114,3
Administratieve processen en accountingB381114,3
Afstudeeropdracht Computer ScienceT7631830,1
Afstudeeropdracht Computer Science nieuwIM990C30,0
Afstudeeropdracht Software EngineeringT7531717,2
Afstudeeropdracht Software Engineering nieuwIM990615,0
Afstudeerproject bachelor informaticaT6132717,2
Afstudeerproject bachelor informatiekundeT6231717,2
Afstudeertraject Business Process Management and ITT9232B25,8
Afstudeertraject Business Process Management and IT nieuwIM980615,0
Basisconcepten van datastructuren, formele talen en programmeertalenT411114,3
BedrijfsprocessenB443228,6
BesturingssystemenT272314,3
Business IntelligenceIM00025,0
Business ProcessesIM010410,0
Capita selecta afstudeeropdracht CST293128,6
CommunicatietechnologieT361314,3
Communicatietechnologie, een inleidinggratisgratis cursus0,0
Computeralgebra met Maximagratisgratis cursus0,0
Concepten van programmeertalenT123414,3
Context van informaticaT032114,3
Continue wiskundeT081414,3
DatabasesT141614,3
Datastructuren en algoritmenT262414,3
De werking van computersystemenT161414,3
Design Patterns nieuwIM01025,0
Discrete wiskunde AT071314,3
Discrete wiskunde BT331314,3
DocumentverwerkingT492214,3
Enterprise ArchitectureIM00037,5
EthiekC23221in samenwerking met faculteit Cultuur- en rechtswetenschappen4,3
Faseren en probleemstellen (AV 6)B201114,3
Formele talen en automatenT223214,3
Functioneel programmerenT012114,3
Human information processinggratisgratis cursus0,0
Informatie- en procesarchitectuurT482214,3
Inleiding informaticaT281414,3
Inrichten en beheren van ictT452414,3
IT-GovernanceB703328,6
IT-Governance nieuwIM020410,0
Kunstmatige intelligentieT562114,3
KwaliteitsmanagementB223214,3
Logica en informaticaT412214,3
Logica in actiegratisgratis cursus0,0
Model-driven developmentT371214,3
Objectgeoriënteerd analyseren en ontwerpenT341414,3
Objectgeoriënteerd programmeren in Java 1T251514,3
Objectgeoriënteerd programmeren in Java 2T422414,3
Observeren en rapporteren (AV 3)B161114,3
Onderzoek als genre en empirische cyclus (AV 5)B181114,3
Onderzoekspracticum kwantitatieve data-analyseS13131in samenwerking met faculteit Psychologie en onderwijswetenschappen4,3
Ontwerpen met bedrijfsregelsT183214,3
Ontwerpen van mens-machine-interactieT013414,3
OntwikkelpracticumT512114,3
OrganisatiekundeB131314,3
Organisatie van ict in bedrijven en ketensT393114,3
Practicum informatiekundeT413114,3
Premaster formele techniekenIB000615,0
Premaster managementwetenschappenMB000615,0
Premaster programmeertechniekenIB010615,0
ProcesmanagementB081114,3
ProcesmodellerenT042114,3
ProgrammeerpracticumT502214,3
Programmeren in Scalagratisgratis cursus0,0
Projectmanagement: implementeren van ERP-systemenB232114,3
Projectmanagement: beheersen van projectenB491114,3
Projectmanagement: inrichten van projectenB481114,3
Propedeuseproject informaticaT632114,3
Propedeuseproject informatiekundeT022114,3
Requirements engineeringT653114,3
Requirements voor informatiesystemenT052114,3
Research PreparationIM01012,5
Rule-based DesignIM04037,5
Rule-based Design for CSIM01037,5
Security en ITT202214,3
Semantic webT642114,3
Software Architecture nieuwIM02037,5
Software engineeringT073514,3
Software evolutionT663114,3
Software Evolution nieuwIM02025,0
Software Life CycleIM03037,5
Software managementT243314,3
Software Security nieuwIM03025,0
Software verification and validationT673114,3
Starten met programmerengratisgratis cursus0,0
System Verification and TestingIM04025,0
Verdiepingsopdrachten master CST533314,3
Voorbereiden afstudeeropdracht BPMITIM06025,0
Voorbereiden afstudeeropdracht CSIM000410,0
Voorbereiden afstudeeropdracht SEIM05025,0
Voorbereiding afstudeeropdracht CST303114,3
Voorbereiding afstudeeropdracht SET373114,3
Webapplicaties: de clientkantT582214,3
Webapplicaties: de serverkantT213314,3
WebcultuurT381214,3
XML: theorie en toepassingenT352314,3